Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Hepsicilerin En İyi Adresi https://hepsigrubufan.catsboard.com

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi

2 posters
YazarMesaj
Cyrus~
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
Cyrus~

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : cemreee
Siteyi Sevdin mi? : size sormak lazım
İstediklerin : sitemin dahada ilerlemesi
!!UYARI!! :
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Right_bar_bleue

Ruh Halim : Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Melek10
Sitemiz hakkında söyleyecekleriniz : Size sormalı
Kim tavsiye etti? : Ben xD

Rep Sistemi
Aktiflik:
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Left_bar_bleue100/100Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı:
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Left_bar_bleue100/100Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty_bar_bleue  (100/100)
Online:
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Img_left100/100Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty_bar_bleue  (100/100)

Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty
MesajKonu: Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi   Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi EmptySalı Kas. 18, 2008 7:34 pm

Doğum Tarihi : 18 Ekim 1978

Yedi yıl yardımcı yönetmenlik ve reji asistanlığı yapan Dağhan Külegeç, Altan Erbulak'ın torunudur. Lise Defteri ve Hırsız Polis dizilerinde de rol alan Dağhan Külegeç, Kavak Yelleri'nde ailesiyle arası iyi olmayan Efe karakterini canlandırmaktadır.
http://www.hepsigrubufan.catsboard.com
~~CeMReM~~
ღ°•.♥.•°ღYeni Hepsi Fanıღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღYeni Hepsi Fanıღ°•.♥.•°ღ
~~CeMReM~~

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : öLüMüNe CeMReM
Siteyi Sevdin mi? : Evett
İstediklerin : -------
!!UYARI!! :
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Right_bar_bleue

Ruh Halim : Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Melek10
Sitemiz hakkında söyleyecekleriniz : Süper Bir Site Diyorum. . . .
Kim tavsiye etti? : Hiçkimse Başka Bir Sitede Üye Listesine Bakıodum we Yanda Web Sitersine Tıklıyordum Burayı Gördüm Süper Bişey. . . .

Rep Sistemi
Aktiflik:
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Left_bar_bleue0/0Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı:
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Left_bar_bleue0/0Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty_bar_bleue  (0/0)
Online:
Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Img_left0/0Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty_bar_bleue  (0/0)

Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi   Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi EmptyPaz Mayıs 24, 2009 4:01 pm

saol

Dağhan Külegeç(Efe)Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-