Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Hepsicilerin En İyi Adresi https://hepsigrubufan.catsboard.com

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi

2 posters
YazarMesaj
Cyrus~
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
Cyrus~

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : cemreee
Siteyi Sevdin mi? : size sormak lazım
İstediklerin : sitemin dahada ilerlemesi
!!UYARI!! :
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Right_bar_bleue

Ruh Halim : İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Melek10
Sitemiz hakkında söyleyecekleriniz : Size sormalı
Kim tavsiye etti? : Ben xD

Rep Sistemi
Aktiflik:
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Left_bar_bleue100/100İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı:
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Left_bar_bleue100/100İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty_bar_bleue  (100/100)
Online:
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Img_left100/100İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty_bar_bleue  (100/100)

İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty
MesajKonu: İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi   İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi EmptySalı Kas. 18, 2008 7:32 pm

(21 yaşında): İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı 3. sınıf öğrencisi... Osman Sınav’ın "Pars: Kiraz Operasyonu"nda Volkan karakterini oynadı. "Kavak Yelleri"nde romantik genç Deniz’i canlandıracak olan Kendirci, "Pars’ta uyuşturucu kullanan, serseri bir genci oynadım. Bu dizide ise beni temiz kalpli, romantik bir genç olarak izleyeceksiniz. Bu iki farklı karakteri aynı yıl içinde canlandırmaktan dolayı çok mutluyum" diyor. Liseyi Antalya'da okuyan İbrahim'in 3 yılı aşın süredir de bir kız arkaşı var. İlk aşkım dizisinde, Türk Telekom ve Caramio reklamlarında da rol almış.
http://www.hepsigrubufan.catsboard.com
~~CeMReM~~
ღ°•.♥.•°ღYeni Hepsi Fanıღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღYeni Hepsi Fanıღ°•.♥.•°ღ
~~CeMReM~~

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : öLüMüNe CeMReM
Siteyi Sevdin mi? : Evett
İstediklerin : -------
!!UYARI!! :
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Right_bar_bleue

Ruh Halim : İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Melek10
Sitemiz hakkında söyleyecekleriniz : Süper Bir Site Diyorum. . . .
Kim tavsiye etti? : Hiçkimse Başka Bir Sitede Üye Listesine Bakıodum we Yanda Web Sitersine Tıklıyordum Burayı Gördüm Süper Bişey. . . .

Rep Sistemi
Aktiflik:
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Left_bar_bleue0/0İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı:
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Left_bar_bleue0/0İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty_bar_bleue  (0/0)
Online:
İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Img_left0/0İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty_bar_bleue  (0/0)

İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi   İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi EmptyPaz Mayıs 24, 2009 4:12 pm

sqao

İbrahim Kendereci(Deniz)Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-